Twój mikroKlimat

nad Bałtykiem

mikroKlimat

W samym centrum Jastarni

Oferujemy całoroczny wynajem komfortowych i nowoczesnych apartamentów w samym centrum Jastarni.

Kompleks apartamentów mikroKlimat to prestiżowa, kameralna inwestycja, dająca poczucie komfortu, bezpieczeństwa i wygody, która wyróżnia się na tle konkurencyjnych obiektów nowoczesną architekturą i wystrojem wnętrz.

To miejsce w szczególności przyjazne dla rodzin z dziećmi.

SPRAWDŹ WIĘCEJ

APARTAMENTY

W nowoczesnym klimacie

Apartament 1

Nowoczesność i funkcjonalność

5 osób

od 299 PLN

Nowoczesny i funkcjonalnie wyposażony apartament o powierzchni 38,56 m2, usytuowany od strony wschodniej, na pierwszym piętrze budynku. Apartament składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, dodatkowo toaletka, pokój dzienny z rozkładaną sofą, łazienka z prysznicem, przystosowany dla 5 osób.

room photo

Apartament 2

Komfort i przestrzeń

4 osoby

od 299 PLN

Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 32,07 m2, usytuowany od strony wschodniej, na pierwszym piętrze budynku. Składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, w salonie rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób, łazienka z prysznicem. Zaprojektowany i przystosowany dla wypoczynku 4 osób.

room photo

Apartament 3

Luksusowy wypoczynek

4 osoby

od 299 PLN

Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 37,38 m2, usytuowany od strony południowej, na pierwszym piętrze budynku. Składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, w salonie rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób, łazienka z prysznicem. Zaprojektowany i przystosowany dla wypoczynku 4 osób.

room photo
przejdź do pokoi