Apartament 9

Komfort i przestrzeń

Wyjątkowy klimat

W samym centrum Jastarni

5 osób

299 PLN

Przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 46,98 m2, drugi co do wielkości w całym obiekcie, jest usytuowany od wschodniej strony, na parterze budynku.

Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem. Posiada własny taras. W sypialni łóżka dla dwóch osób, w salonie wygodna, rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób.

Apartament został zaprojektowany i przystosowany dla wypoczynku 5 osób. W każdym apartamencie znajduje się płyta grzewcza, lodówka, mikrofalówka, a także TV z szerokim wyborem kanałów i bezpłatne łącze WiFi. Dopełnieniem wysokiego standardu apartamentu jest balkon z widokiem na otaczającą, malowniczą przyrodę.

Na terenie posesji, dla wszystkich gości, dostępna jest część rekreacyjna na zewnątrz budynku. Miejsce przyjazne jest również osobom aktywnie uprawiającym sporty wodne i nie tylko. Na posesji dostępna jest przechowalnia wózków i rowerów, a także sprzęt plażowy, parawany i leżaki. Obiekt posiada monitorowany parking samochodowy, wliczony w cenę apartamentu.

Najwyższy standard wykończenia i wyjątkowa lokalizacja obiektu zapewniają idealne miejsce na wypoczynek przez cały rok.

Fotografia: Anna Lemke Paweł Jersak

Galeria