Sprawdź
dostępność
pokoi

Pokoje

Sprawdź nasze pokoje

APARTAMENTY

W nowoczesnym klimacie

Apartament 1

Nowoczesność i funkcjonalność

5 osób

od 299 PLN

Nowoczesny i funkcjonalnie wyposażony apartament o powierzchni 38,56 m2, usytuowany od strony wschodniej, na pierwszym piętrze budynku. Apartament składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, dodatkowo toaletka, pokój dzienny z rozkładaną sofą, łazienka z prysznicem, przystosowany dla 5 osób.

Apartament 2

Komfort i przestrzeń

4 osoby

od 299 PLN

Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 32,07 m2, usytuowany od strony wschodniej, na pierwszym piętrze budynku. Składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, w salonie rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób, łazienka z prysznicem. Zaprojektowany i przystosowany dla wypoczynku 4 osób.

Apartament 3

Luksusowy wypoczynek

4 osoby

od 299 PLN

Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 37,38 m2, usytuowany od strony południowej, na pierwszym piętrze budynku. Składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, w salonie rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób, łazienka z prysznicem. Zaprojektowany i przystosowany dla wypoczynku 4 osób.

Apartament 4

Prestiż i wygoda

6 osób

od 299 PLN

Wyjątkowo przestronny apartament o powierzchni 48,31 m2, największy w całym obiekcie, usytuowany od zachodniej strony, na pierwszym piętrze budynku. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem oraz balkonu. W sypialni łóżka dla czterech osób, w salonie wygodna, rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób. Przystosowany i zaprojektowany z myślą o wypoczynku dla 6 osób.

Apartament 5

Nowoczesność i funkcjonalność

5 osób

od 299 PLN

Nowoczesny i funkcjonalnie wyposażony apartament o powierzchni 38,56 m2, usytuowany od strony wschodniej, na drugim piętrze budynku. Apartament składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki oraz balkonu. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, dodatkowo toaletka, pokój dzienny z rozkładaną sofą, łazienka z prysznicem, przystosowany dla 5 osób.

Apartament 6

Wysoki standard

4 osoby

od 299 PLN

Urokliwy apartament o powierzchni 32,07 m2, usytuowany od strony wschodniej, na drugim piętrze budynku. Kameralny, ale jednocześnie przestronny apartament, w skład którego wchodzi salon dzienny z funkcjonalnie wyposażonym aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz balkon. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, w salonie rozkładana sofa dla dwóch osób, łazienka z prysznicem. Zaprojektowany i przystosowany dla 4 osób.

Apartament 7

Luksusowy wypoczynek

4 osoby

od 299 PLN

Komfortowy i przestronny apartament o powierzchni 37,38 m2, usytuowany od strony południowej, na drugim piętrze budynku. Składa się z salonu dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki i balkonu. W sypialni znajduje się łóżko małżeńskie, w salonie rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób, łazienka z prysznicem. Zaprojektowany i przystosowany dla wypoczynku 4 osób.

Apartament 8

Prestiż i wygoda

6 osób

od 299 PLN

Wyjątkowo przestronny apartament o powierzchni 48,31 m2, największy w całym obiekcie, usytuowany od zachodniej strony, na drugim piętrze budynku. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem oraz balkonu. W sypialni łóżka dla czterech osób, w salonie wygodna, rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób. Przystosowany i zaprojektowany z myślą o wypoczynku dla 6 osób.

Apartament 9

Komfort i przestrzeń

5 osób

od 299 PLN

Przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 46,98 m2, usytuowany od wschodniej strony, na parterze budynku, posiada własny taras. Składa się z salonu wraz z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z prysznicem. W sypialni łóżka dla dwóch osób, w salonie wygodna, rozkładana sofa z funkcją spania dla dwóch osób, przystosowany dla 5 osób.